Китай впровадив смарт-контракти в електронний юань - BitUA

Цифровий юань отримав нову опцію. Тепер він підтримує смарт-контракти через додаток Meituan. На честь цього уряд запустив грошовий розіграш.

Деталі акції
Meituan — це застосунок, у якому китайці можуть замовляти доставку їжі та купувати різні товари.

Опція смарт-контракту дозволяє сервісу провести розіграш серед користувачів e-CNY. Коли клієнт розміщує замовлення й оплачує через цифровий гаманець (у якому зберігається e-CNY), запускається спеціальний смарт-контракт. Він шукає ключові слова і куплені товари. Це робиться для того, щоб оцінити право клієнта на участь в акції, якщо в замовленні будуть ключові слова дня.

Далі система обирає переможця, який отримає приз у вигляді «червоного конверта». У місцевих він називається хунбао. Усередині віртуального конверта міститься 8 888 юанів ($1312).

Хунбао — це невеликі згортки, в які китайці кладуть гроші, щоб подарувати своїм близьким на Новий рік. Це символічний подарунок на удачу. Свято відзначають 22 січня.

У грудні минулого року додаток цифрового гаманця для e-CNY запустив функцію «хунбао». Вона дає змогу користувачам надсилати цифрові червоні конверти напередодні китайського Нового року.

Нещодавно e-CNY отримав ще одну можливість — за цю валюту можна купувати цінні папери. Також тут з’явилися безконтактні платежі без доступу до інтернету.

Translate »»»