Інструкція для участі в IEO на Лаунчпаді - BitUA

Прості 5 кроків для участі в IEO на нашому Лаунчпаді.

1. Вам необхідно мати гаманець Metamask чи Trust Wallet в мережі Binance Chain (BEP20) для можливості прийняти участь в IEO. 

2. На Вашому гаманці повинні бути BUSD для участі (від 100 BUSD до 1000 BUSD) та BNB для сплати комісії мережі (близько 2$).

Якщо у Вас в гаманці не відображається BUSD, необхідно додати його за номером контракту: 0xe9e7CEA3DedcA5984780Bafc599bD69ADd087D56

 

3. Після того як у Вас в гаманці є BUSD та BNB, необхідно перейти до браузера в ньому і завітати на наш сайт https://bituaex.com

4. Після того як Ви перейшли на сайт в браузері свого гаманця, необхідно в розділі “Меню” перейти на сторінку Лаунчпаду та натиснути кнопку “Підключити гаманець”, вибравши гаманець який Ви використовуєте. Гаманець повинен запросити у Вас підтвердження підключення до Лаунчпаду, натиснувши “Підтвердити”.

5. Коли IEO розпочнеться, у Вас з’явиться кнопка “Прийняти участь”. Натиснувши її, випливе вікно для заповнення інформації для участі.

В цьому вікні Вам потрібно буде вказати: суму на яку Ви хочете прийняти участь (від 100 BUSD до 1000 BUSD), Вашу електронну адресу, Ваш гаманець BEP20, на який Вам буде нараховано токени проекту згідно умов IEO.

Після заповнення треба натиснути кнопку “Прийняти участь” та підтвердити транзакцію підписавши її у своєму гаманці.

Translate »»»